Is jouw dierbare verslaafd?
Wij kunnen je helpen. Wij bieden je steun en geven advies. Of alleen een luisterend oor.
Als een naaste verslaafd is, heeft dat een grote impact op jouw leven en die van jouw dierbaren. Wij noemen een verslaving niet voor niets een familieziekte. Wij begrijpen jouw gevoel van radeloosheid, verdriet en zorgen als geen ander.
Wanneer een verslaafde wil stoppen is er gelukkig veel hulp. Hij/zij kan terecht bij de huisarts, een afkickkliniek, de psycholoog, meetings, enz. Maar jij als naaste wordt vaak vergeten. En wat kun je doen als jouw dierbare niet in behandeling wil gaan en in actieve verslaving blijft?
Ook jij verdient hulp!
Wij bieden een luisterend oor en geven je advies.
Wij zorgen er samen voor dat jij op een gezonde manier met de ziekte van verslaving om kunt gaan.
Workshops
Elke maand bieden wij diverse workshops aan in verschillende steden. Maar je kunt ook online deelnemen. Als je je aanmeldt voor alle 3 workshops, krijg je per workshop en per persoon 5 euro korting. Je kan een workshop ook los volgen.
De workshops worden in kleine groepen gegeven. Zo kunnen we iedereen de tijd en aandacht geven. Als je eerst wilt weten hoe wij je kunnen helpen, dan kun je ook naar onze informatiebijeenkomst komen.
-
Inzicht in jouw rol als naaste€ 35,00
-
Loslaten, Hoe doe je dat?€ 35,00
-
Grenzen stellen€ 35,00
-
Herstel€ 35,00
-
Workshop voor Ouders€ 85,00
-
Workshop voor Partners€ 85,00
Meld je aan voor onze nieuwsbrief
"*" geeft vereiste velden aan
Hoe wij jou helpen
🤝 Individuele programma
💬 Losse sessie
☎️ Telefonisch Advies
ℹ️ Informatiebijeenkomsten
🧑🏫 Workshops
Meer over ons
🧑🏽🤝🧑🏽 Onze team
⭐ Reviews
🇳🇱 Landelijk hulpaanbod
💶 Doneren
❤️🩹 Stichting Naast
Tips en advies
🍷 Over verslaving
📰 Artikelen
⁉️ Tips & advies
📘 Boekentips
🎥 Filmtips